10-22-2013, 07:50 PM
A tu wątek o mnie
Nazywam się Krysia, mam 35 lat i pochodzę z Gdańska
na forum trafiłam przez przypadek- szukając informacji na temat aparatu na zęby 
Nazywam się Krysia, mam 35 lat i pochodzę z Gdańska
na forum trafiłam przez przypadek- szukając informacji na temat aparatu na zęby 